Bruno Marss attēlo Elvisu "Carpool Karaoke"

Raksta attēls - Bruno Marss attēlo Elvisu "Carpool Karaoke" Ekrānšāviņš

14.12.2016 / Parmuziku.lv

Mūziķis Bruno Marss (Bruno Mars) 13.decembrī piedalījās komiķa Džeimsa Kordena (James Corden) "The Late Late Show With James Corden" pārraidē.

"Carpool Karaoke" ir šova segments, kurā Džeimss un viesis dzied līdzi dziesmām un apspriež aktuālo intervējamo dzīvē, braucot pa iepriekš izplānotu maršrutu. Šīs nedēļas viesis bija mūziķis un dziesmu autors Bruno Marss, kam 18.novembrī iznācis jauns albums "24k". 

Brauciena laikā Džeimss un Bruno pielaikoja vairākas cepures, apsprieda zīda izvēli apģērbā, Bruno atdarināja Elvisu Presliju un dziedāja līdz tādiem hitiem kā "Uptown Funk", "Grenade", "24K Magic" un citiem. Pēc "Grenade" izpildīšanas Džeimss Kordens teica Bruno, ka viņš arī Bruno dēļ noķertu granātu, bet tikai tad, ja gredzens vēl būtu vietā. 

Bruno Marss arī atzina - pirmo reizi sapratis, ka vēlas būt mūziķis atdarinot Elvisu Presliju, skatītājiem par prieku arī a capella izpildot dziesmas fragmentu. 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!