"Depeche Mode" superhits iegūst jaunu skanējumu futūristiska trillera ietvaros

Raksta attēls - "Depeche Mode" superhits iegūst jaunu skanējumu futūristiska trillera ietvaros Ekrānšāviņš

14.11.2016 / Parmuziku.lv

Saka, laba mūzika skanēs pāri laikam - aktuāls piemērs ir "Depeche Mode" superhits "Enjoy the Silence", kas izmantots futūristiskās asa sižeta filmas"Ghost in the Shell" treilerī. Noklausies un noskaties, kādu spēku video vēstījumam piešķir šī dziesma!

"Ghost in the Shell" sižeta pamatā ir Japāņu Manga un galveno lomu topošajā futūristiskajā trillerī spēlē Skārleta Johansone. Viņa attēlo policisti - kiborgu, kas cīnās pret hakeriem un meklē savu patieso izcelsmi.  Plānots, ka uz lielajiem ekrāniem filmu varēs redzēt 2017. gada martā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!