Interneta zvaigzne - zobārsts cēla mērķa vārdā dzied popdziesmas (VIDEO)

Raksta attēls - Interneta zvaigzne - zobārsts cēla mērķa vārdā dzied popdziesmas  (VIDEO) Ekrānšāviņu kolāža, foto Dan Curwin

21.02.2017

Dziedošais zobārsts Dr. Milads Šadros (Milad Shadrooh), pateicoties saviem parodiju videoklipiem, iemantojis lielu publikas mīlestību un britu mediju uzmanību.

Dakteris dzied par mutes dobuma veselību,izmantojot pazīstamu popdziesmu melodijas kā, piemēram, Eda Šīrana "Shape of You".

Arī Farela Viljama dziesma "Happy". Klausītājus sajūsmina arī daktera kustīgās uzacis. Šie jautrie videoklipi cilvēkiem liek smieties un bailes no zobārstu apmeklējuma kļūst mazākas, bet mutes dobuma profilakse - regulārāka.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!