Franču duets "AIR" izdod pirmo antoloģijas izlasi "Twentyears"

Raksta attēls - Franču duets "AIR" izdod pirmo antoloģijas izlasi "Twentyears" Foto:Luciana Val, publicitātes foto

10.06.2016 / Parmuziku.lv

Divdesmit gadus pēc savas starptautiskās debijas Francijas, vairāku platīnu grupa, AIR, izdod savu pirmo antoloģiju. Apkopotu vairākās variācijās: dubultajā CD, dubultajā LP, kā arī pieejamu digitālajā versijā. 2CDs, dubultais-LP un digitālās versijas pieejamas no šodienas, 10. jūnija.

Antoloģijas pirmajā izlasē ir iekļauti 18 skaņdarbi pēc grupas dalībnieku Nikolas Godina (Nicolas Godin) un Žana-Benuā Dinkela (Jean-Benoît Dunckel) izvēles. Izlasē iekļautas ne tikai populārākās no AIR dziesmām - "Sexy Boy", "Playground Love", "Cherry Blossom Girl" and “Le soleil est près de moi”, bet arī skaņdarbi no senākiem ierakstiem "Premiers symptômes" (1997),  "Moon Safari" (1998), "The Virgin Suicides" (2000), "10 000 Hz Legend " (2001), "Talkie Walkie" (2004) un "Le voyage dans la Lune" (2012).

Izlases otrajā diskā var atrast 14 gadus senus ierakstus un tādus, ierakstus kas līdz šim nav izdoti, ieskaitot, "Crickets" un "The Way You Look Tonight" no “Pocket Symphony “ un "1”0 000 Hz Legend”. Dziesmu "Adis  Abebah" no filmas "Quartier lointain" skaņuceliņa, "Roger Song", kura sarakstīta dokumentālai filmai "Corman’s World" par kulta B-movie režisoru Rodžeru Kormanu (Roger Corman), "Land Me", "Music For Museum", kas  izdotas  2014. gadā. Kā arī dziesma "The Duelist" ko izpilda  Šarlote Geinsbūra (Charlotte Gainsbourg) un Džārvis Kokers (Jarvis Cocker), "Pocket Symphony" ieraksta laikā.

20. maijā AIR uzsāks savu pasuales tūri un jau drīz būs arī pie mums Latvijā, Positivus Festival ietvaros.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!