Grimes vienlaicīgi publisko 7 videoklipus

Raksta attēls - Grimes vienlaicīgi publisko 7 videoklipus Ekrānšāviņš

06.10.2016 / Parmuziku.lv

Kanādiešu multimāksliniece Grimes, kuru dzirdējām šī gada Positivus festivālā, publiskojusi 38:16 minūtes garu mūzikas video “The AC!D Reign Chronicles:”.

Tas  pieejams arī atsevišķos 7 videoklipos: Grimes dziesmās “World Princess part II”,  “Butterfly”,  “Scream (featuring Aristophanes)”, “Belly of the Beat”, un HANA dziesmās “Chimera”, “Underwater” un “Avalanche.”

Videoklipu autors ir Grimes brālis un video piedalās arī mūziķe-māksliniece HANA, kas šogad kopā ar viņu uzstājas tūres koncertos, kā arī Grimes šovu dejotājas. Videoklipi radīti, izmantojot telefona video iespējas, dažādās vietā Eiropā, kur Grimes šogad ir koncertējusi.

Avots: Pichfork.com.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!