"Portishead" jaunākajā videoklipā ietērpj politisku vēstījumu

Raksta attēls -  "Portishead" jaunākajā videoklipā ietērpj politisku vēstījumu

22.06.2016 / Parmuziku.lv

"Mēs esam daudz līdzīgāki par to, kas mūs sašķeļ." - sacījusi britu politiķe Džo Koksa (Jo Cox), kura pirms 8 dienām tika nogalināta. Viņa debatēs par izstāšanos no Eiropas savienības pārstāvēja viedokli, ka Lielbritānijai Eiropas savienībā ir jāpaliek.

Politiķes citāts ir dziesmas  "SOS" vadmotīvs. "Portishead" kaverversija grupas "ABBA" dziesmai "SOS" paredzēta filmas "High-Rise" skaņu celiņam.

Par to, būt vai nebūt Lielbritānijai Eiropas savienībā, balsošana notiks rīt, 23. jūnijā. Arī citi mūziķi pauž savu nostāju referenduma jautājumā.

Alt-J

Eltons Džons

Florence Velša

Braiens Īno

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!