Neticams skaistums! Pianists spēlē uz Ziemeļu ledus okeānā dreifējošas platformas

Raksta attēls - Neticams skaistums! Pianists spēlē uz Ziemeļu ledus okeānā dreifējošas platformas Foto: Pedro Armestre / greenpeace

20.12.2016 / Parmuziku.lv

2016. gada vasarā pianists un komponists Ludoviko Einaudi (Ludovico Einaudi) sadarbībā ar vides aktīvistu organizāciju "Greenpeace", lai pievērstu uzmanību ziemeļu dabas zonas aizsardzībai, sniedza vēsturisku priekšnesumu.

Viņš uzstājās uz Ziemeļu ledus okeānā dreifējošas platformas Norvēģijas piekrastē.

"Savām acīm redzēju, cik tīra un trausla ir šī dabas zona un šīs, pasaules labākās skatuves vajadzībām, interpretēju manis sarakstīto kompozīciju "Elegy for the Arctic". Mums ir svarīgi saprast, cik nozīmīgi mums ir ziemeļi, apstādināt to iznīcināšanu un uzsākt aizargāšanu," sacījis Einaudi.

Avots:media.greenpeace.org

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!