Noslēpums atklāts! Eds Šīrans parāda veidu, kā var nospēlēt jebkuru popdziesmu (VIDEO)

Raksta attēls - Noslēpums atklāts! Eds Šīrans parāda veidu, kā var nospēlēt jebkuru popdziesmu (VIDEO) Ekrānšāviņš

20.03.2017 / Parmuziku.lv

Eds Šīrans Nīderlandes TV šovā demonstrēja, ka nepieciešami tikai četri akordi, lai nospēlētu jebkuru popdziesmu. Gandrīz jebkuru, neskaitot Frenka Zapas un Stīvija Vodera sarakstītās dziesmas.

Un akordi ir sekojošie Em, Cadd9 ( C), G un D. Jautrība TV šovā sita augstu vilni un Šīrans savu teikto pierādīja, spēlējot dziesmas no Krega Deivida, Bruno Marsa, "Sipce Girls", "Passenger", "the Beatles" repertuāra.

Kamēr aktuālais, 3. martā izdotais Eda Šīrana albums "÷ (Divide)" gūst milzīgus komerciālos panākumus, dziedātājs par godu Svētā Patrika dienai publiskojis jauno singlu "Galway Girl".

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!