Nosūti Valentīndienas kartiņu ar audio sveicienu no Džeimsa Blanta!

Raksta attēls - Nosūti Valentīndienas kartiņu ar audio sveicienu no Džeimsa Blanta!

14.02.2020

Ir Valentīndiena un jau atkal jādomā par to kā patīkami pārsteigt savu otro pusīti. Šokolāde un ziedi? Romantiskas vakariņas divatā? Tikai mieru – sarežģīto izvēli tev pietaupījis mūziķis Džeimss Blants!

Tev ir tā lieliskā iespēja apsveikt partneri ar unikālu e-kartiņu, kas satur īpašu audio vēstījumu no paša ‘‘You’re Beautiful’’ autora.

Britu mūziķa pārstāvji sagatavojuši veselu katalogu ar audio vēstījumiem no Džeimsa Blanta. Atliek vien izvēlēties atbilstošāko!

Ieskatam – pastāv iespēja izvēlēties no tādiem audio vēstījumiem kā ‘‘Words can’t describe my love for you, so I’ve had to ask James Blunt to tell you.’’ (‘‘Ar vārdiem nepietiek, lai raksturotu manu mīlestību pret tevi, tāpēc uzticēju Džeimsam Blantam tev to pateikt.’’), ‘‘Happy Valentine’s Day to my single friend. Don’t worry, James Blunt thinks you’re beautiful’’ (‘‘Priecīgu Valentīndienu, mans vientuļais draugs. Neuztraucies, Džeimss Blants domā, ka esi skaists.’’) un daudziem citiem.

Apsveikumus iespējams izvēlēties un nosūtīt šeit!

Apsveikumus iespējams nosūtīt uz jebkuru izvēlēto e-pasta adresi. Slepenajiem pielūdzējiem ar iespēju palikt anonīmiem.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!