"Rage Against The Machine" frontmenis publiskojis debijas singlu "Digging For Windows"

Raksta attēls - "Rage Against The Machine" frontmenis publiskojis debijas singlu "Digging For Windows" Ekrānšāviņš

08.09.2016 / Parmuziku.lv

Zaka De la Roha ( Zack De La Rocha) debijas singla "Digging For Windows" producents ir El-P no apvienības "Run The Jewels". Albums tiek solīts 2017. gadā.

Kad 2000. gadā grupa "Rage Against The Machine" paziņoja par darbības izbeigšanu, Zaka De la Roha uzsāka sadarbību ar dažādiem repa producentiem, starp tiem bija arī El-P, kas toreiz bija apvienības "Company Flow" dalībnieks. Albumu De La Roha tomēr neizdeva.

2014. gadā Zaks piedalījās "Run The Jewels" singla “Close Your Eyes (And Count To Fuck)” ierakstā. Sadarbība turpina singlu “Digging For Windows” un, kā noprotams no El-P ziņām vietnē Tvitter, 2017. gadā būs gaidāms Zaka De la Roha solo albums, jo muzikālā materiāla ir pietiekami daudz!

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!