Somu Youtube zvaigzne SAARA izdod singlu “Superpowers”

Raksta attēls - Somu Youtube zvaigzne SAARA izdod singlu “Superpowers” Publicitātes foto

20.03.2017 / Parmuziku.lv

SAARA ir sociālo mediju zvaigzne ar daudziem talantiem. Platformā Youtube māksliniecei ir vairāk kā 900000 sekotāju. Viņa ir dziedātāja, komponiste, viņa spēlē vairāk kā 10 instrumentus, kā arī runā sešās valodās.

Mūziķes jaunā dziesma "Superpowers" platformā Spotify staumēta jau  vairāk kā 400000 reižu. Dziesma stāsta par iemīlēšanos savā bērnības labākajā draugā, taču nespēju viņam atzīties. Videoklips gaidāms 31. martā. 

Noklausies “Superpowers” šeit: https://lnk.to/_Superpowers

Eiropā Sāru pārstāv Universal Music Finland, taču Amerikas Savienotajās Valstīs - Capitol Records.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!