St. Vincent pārsteidz ar skatuves tērpa izvēli

Raksta attēls -  St. Vincent pārsteidz ar skatuves tērpa izvēli Ekrānšāviņš

29.06.2016 / Parmuziku.lv

Šis bija mūziķes pirmais koncerts 2016. gadā.

 Stila ikona St. Vincent uzstājas tualetes kostīmā un nospēlēja vienu jaunu un arī labi zināmās “Bring Me Your Loves”,  “Marry Me” un citas dziesmas. Koncerta mērķis bija vākt ziedojumus St. Vincent bundzinieka dēla rehabilitācijai. Koncertā piedalījās arī citi labi pazītami mūziķi: Rufus Vainraits, Father John Misty, Joan As Police Woman un citi.

Multiinstrumentāliste St. Vincent Latvijā viesojās 2015. gada vasarā, uzstājoties Positivus festivālā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!