Jādzird! Seržs Tankians aizkustinoši izpilda dziesmu no seriāla "Game of Thrones "

Raksta attēls - Jādzird! Seržs Tankians aizkustinoši izpilda dziesmu no seriāla  "Game of Thrones "  Ekrānšāviņu kolāža

28.03.2017 / Parmuziku.lv

Dārdošās balss īpašnieks, metāla grupas "System of A Down" vokālists Seržs Tankians emocionāli niansēti - draudīgi, bet tajā pašā laikā ļoti melanholiski, izpilda dziesmu "Rains of Castamere", kas seriālā "Troņu spēles" atskan īpaši dramatiskos mirkļos.

Tankians bija pārsteiguma viesis "Game of Thrones" koncertā. Seriāla cienītājiem labi zināma "Rains of Castamere" instrumentālā, gan arī grupas "The National" versija. Tikmēr seriāla septītajā sezonā mazās lomās filmēsies tādi mūziķi kā Eds Šīrans, Vils Čempions no grupas "Coldplay", grupas "Mastodon" un "Sigur Rose" dalībnieki.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!