Rokgrupa "B OPTIMIST" publicē videoklipu dziesmai “Atceries mani”

Raksta attēls - Rokgrupa "B OPTIMIST" publicē videoklipu dziesmai “Atceries mani” Publicitātes foto

16.05.2016 / Parmuziku.lv

Turpinot sadarbību ar aktieriem no iepriekšējā videoklipa “Fotogrāfs”, rokgrupa “B OPTIMIST” 12. maijā publicē videoklipu dziesmai “Atceries mani”.

Tas ir grupas ceturtais un noslēdzošais videoklips no 2015. gadā izdotā debijas albuma. Šobrīd grupa sākusi strādāt pie sava otrā studijas albuma.

Scenārijs: Roberts Levins, Valters Levins, Andris Ziemelis
Scenārijs ainās: Sabīne Pļavniece
Video: Valters Levins
Lomās: Andris Ziemelis, Sabīne Pļavniece
Otrā plāna lomās: Roberts Levins, Emīlija Levina, Gatis Levins, Olga Levina, Linards Levins
 
 

Rokgrupa "B OPTIMIST” izveidota 2013. gada janvārī. "B OPTIMIST” spēlē enerģisku un emocionālu rokmūziku, liekot uzsvaru uz dziesmu tekstiem latviešu valodā. 2015. gada pavasarī izdots debijas albums. 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!