Santa Zapacka paziņojusi par savas mūziķes karjeras noslēgšanu

Raksta attēls - Santa Zapacka paziņojusi par savas mūziķes karjeras noslēgšanu Publicitātes foto

09.06.2016 / Parmuziku.lv

Kā informē Amigo Dzintara dziesmu aptaujas noslēguma koncerta rīkotāji, viena no šā gada finālistēm – dziedātāja Santa Zapacka – paziņojusi, ka pēc aptaujas fināla, kas 18.jūnijā norisināsies Jelgavā, Pasta salā, viņa pārtrauks savas skatuves gaitas.

Starp deviņiem aptaujas finālistiem Santa Zapacka iekļuvusi ar savam ilggadīgajam skatuves partnerim Harijam Ozolam (viņš mūžībā aizgāja 2015.gadā) veltīto dziesmu "Aiznes vējam”.

 

Savukārt intervijā žurnālam "Kas Jauns" dziedātāja pavēstījusi, ka uzstāšanās Amigo Dzintara dziesmu aptaujas noslēguma koncertā un Harijam veltītā dziesma būs kā skaists noslēgums viņas muzikālajam stāstam. Turpmāk viņa gatava nodoties jauniem izaicinājumiem, kas nav saistīti ar dziedāšanu. Tādēļ 18.jūnijā Santas Zapackas faniem ir beidzamā iespēja dzirdēt iemīļotās dziedātājas uzstāšanos. Dziedātāja arī paziņojusi, ka turpmāk nesniegs intervijas.

 

Atgādināsim, ka Amigo Dzintara dziesmu aptaujas finālā iekļuvušas arī grupas Baltie lāči, Lauku muzikanti, Sestā jūdze, Brīvdiena, Galaktika un Oranžā kora meitenes, kā arī dziedātāji Aigariņš, Rikardions un Dzintars Čīča. Pēc vērienīgā koncerta, kurā piedalīsies arī dažādi viesi, notiks nakts balle.

 

Jelgavā, Pasta salā skatītāji tiks gaidīti jau no plkst. 20.00. Koncerta tiešraides sākums plkst. 21.10 kanālā LNT un Latvijas Radio 2. Kā allaž, tieši skatītāju balsojums noslēguma koncerta dienā noteiks, kura no deviņām dziesmām kļūs par sezonas iemīļotāko melodiju, un iegūs īpašo balvu no Amigo.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!