Vokālā grupa FRAMEST nes Latvijas vārdu pasaulē, uzstājoties Kannu kinofestivālā

Raksta attēls - Vokālā grupa FRAMEST  nes Latvijas vārdu pasaulē, uzstājoties Kannu kinofestivālā Publicitātes foto

17.05.2016 / Parmuziku.lv

Aizvadītajā nedēļas nogalē Vokālā grupa FRAMEST devās uz prestižo un pasaules slaveno Kannu kinofestivālu Francijā, lai uzstātos Ukrainas oficiālās delegācijas pieņemšanas pasākumā.

Ukrainas oficiālā pieņemšana norisinājās ekskluzīvā klubā jūras krastā ar pasakainu skatu uz Franču Rivjēru. Pasākumu apmeklēja vairāki simti vadošie pasaules filmu industrijas producenti, aktieri un režisori.

Īpašas ovācijas izpelnījāmies, dziedot populāro ukraiņu tautas dziesmu ,"Pidmanula Pidvela’’ a capella aranžējumā,

neaizmirstamajos iespaidos dalās grupas dalībnieks un komponists Jānis Ķirsis.

FRAMEST bija vienīgā muzikālā grupa, kas uzstājās šajā pasākumā, tādēļ saņēma nedalītu skatītāju uzmanību un atsaucību.

Zināmas, ka Kannu kinofestivāla ietvaros dažādos pasākumos uzstājas pasaules slaveni mūziķi. Piemēram, Džastins Timberleiks (Justin Timberlake) un aktrise Anna Kendrika (Anna Kendrick) priecēja skatītājus ar akustisku priekšnesumu.

Vokālā grupa FRAMEST  pastāv kopš 2005. gada, un to veido pieci profesionāli un daudzpusīgi dziedātāji – Beāte Zviedre (soprāns), Rūta Dūduma (alts), Mikus Abaroniņš (tenors), Jānis Ķirsis (baritons) un Roberts Memmēns (bass). Šobrīd grupa gatavo oriģinālu un iedvesmojošu koncertprogrammu, kuras pirmatskaņojumu klausītāji varēs piedzīvot šī gada rudenī. Sīkāka informācija sekos.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!