Grupa “Klaidonis” turpina darbu pie jauna albuma un izdod dziesmu “Zarus nelauz”

Raksta attēls - Grupa “Klaidonis” turpina darbu pie jauna albuma un izdod dziesmu “Zarus nelauz” Publicitātes foto

01.07.2016 / Parmuziku.lv

“Zarus nelauz” ir grupas līdera Māra Slokas komponēta dziesma ar dzejnieces Agneses Līcītes vārdiem. Šī nav pirmā dziesma, kuru Māris sarakstījis par pamatu ņemot Agneses dzeju, taču šī ir pirmā, kurai Agnese rakstījusi vārdus, klausoties jau gatavu melodiju.

Svarīgi ir nedarīt pāri ne dabai, ne cilvēkiem. Mums jādzīvo saticībā, harmonijā un mīlestībā.

saka Māris Sloka.

2. jūlijā “Klaidonis” šo dziesmu atskaņos Ventspilī, kur norisināsies Latvijas televīzijas dziesmu konkursa “Šlāgeraptauja” šīs sezonas fināls. Bet jau drīz pēc tam grupu būs iespējams noklausīties 8. jūlijā Starptautiskajā kantrī mūzikas festivālā “ Country Island” Ogrē, kā arī lielākajā un prestižākajā Baltijas kantrī mūzikas festivālā “Country Bauska”, kur Klaidonis kāps uz lielās Pilskalna estrādes skatuves 9. jūlija vakarā.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!