The Procession II

29. janvārī plkst. 20.00 Naba klab Stoned Jesus, Dopelord un Sunnata atkal apvienojusies kopīgam tūres koncertam. Šoreiz šis notikums tiek plānots vēl īpašāks.

Stoned Jesus, ukraiņu trio, kuram vairs nav nepieciešams ievads vai speciāls pieteikums, svinēs sava plaši pazīstamā albuma “Seven Thunders Roar” piekto gadskārtu, tāpēc koncerta apmeklētāju var sagaidīt patīkami pārsteigumi. It īpaši no grupas, kura ar katru nākamo koncertu sasniedz jaunus rekordus - “izpārdots” klubu koncertu ziņā, joprojām viņiem pieder arī populārākā stoner-rock dziesma, kas publicēta YouTube. 

Rifu karaļi Dopelord nesen beiguši darbu pie sava trešā albuma, kas jau nosaukts par “Children of Haze”. Grupa lieliski pārzina stoner/doom stilu, pievienojot nedaudz Black Sabbath ietekmes. Viņi ir vislabāk pazīstami ar koncertiem kopā ar zviedru grupu Ghost kā arī ar uzstāšanos leģendārajā festivālā Heavy Days in Doomtown.

Sunnata izpilda mūziku, kuras žanru mediji nodēvējuši par ritual heavy. Grupa nupat izdevusi savu otro LP, Zorya, ko atzinīgi vērtējuši smagās mūzikas lielvārdi Terrorizer un Cvlt Nation. Albums tiek arī intensīvi popularizēts tūrēs. Grupa zināma ar savu ekspresīvo dzīvo uzstāšanos. Viņiem ir bijis tas gods dalīt skatuvi ar tādām grupām kā Mastodon, The Sword, Uncle Acid & The Deadbeats. 

Šo trīs grupu apvienība viesosies 5 valstīs: Čehijā, Igaunijā, Latvijā, Lietuvā un Polijā.

Biļetes iespējams iegādāties ticketshop.lv

Komentāri