Publicitātes foto

2017. gada 5. jūnijā // Parmuziku.lv

"Refleksija" piedāvā noklausīties dziesmu "Vēja balāde"

Rokgrupa "Refleksija" izdevusi jaunu dziesmu "Vēja balāde", kas stāsta par ilgām un sāpēm

Grupas solists Arturs Gruzdiņš saka: "Visi ir gudri pēc kara, pēc zaudējuma un tieši tad, kad jau ir par vēlu. Pasaules kārtība ir skaidra un tas remdē tikpat ļoti, cik sāp. Vētra grābj un arvien plosa visu aiz sevis atstāto šeit. Divas nekad vairs nesavienojamas un vienā telpā netveramas realitātes, starp kurām svilpo vējš. Vēja balāde.

Pazaudējot kādu, kas ir dārgs, vai tas būtu fiziski vai emocionāli, vienmēr ir sāpējis un sāpēs. Viena recepte, kā tikt ar to galā, nav. Paliek atmiņas kā ēnas, kas seko. Vēja balādē šīs ēnas satiekas.

Ievainotas, smeldzošas un no divām pasaulēm nākušas, tās sauc pēc vēl tikai vienas satikšanās. Lai tad vēl reizi varētu iesākt stāstu, ieskrāpēt to kokā, lai tas negaistu un augtu ilgāk nekā cilvēkam ļauts skatīties otra acīs. Ar simtiem skabargu rokā, ar simtiem solījumu šoreiz novērtēt katru sīkumu un ieklausīties. Ar simtiem lietu, ko mainīt sevī. Šī dziesma ir ka zudušas tikšanās refleksija – salauzās pasaules atspoguļojums sevī. Dziesma, kas liek saprast, ka, divas pasaules jaucot, vienmēr kāds paliks sāpēs un ilgās saucot “Nāc atpakaļ!”

Dziesmas ierakstā piedalās:

Dairis Teteris (ģitāra); Uldis Rusmanis (ģitāra); Normunds Zauls (bass); Arturs Gruzdiņš (balss); Klāvs Skujiņš (bungas). Dziesma ierakstīta KS Records, apstrādāta KS Records.

Komentāri