Ekrānšāviņš

2017. gada 4. jūnijā // Parmuziku.lv

Noslēpumains duets piesaka sacelšanos Latvijas elektroniskajā mūzikā (VIDEO)

Duets "Rave Princess & The Device" publisko pirmo video "Fluorescent Lights", bet savu identitāti vēlas paturēt noslēpumā.

Mūziķi saka: " Grupas "Rave Princess & The Device" sastāvā ir divi cilvēki - puisis un meitene, taču ne vārdus, ne dzīvesvietu, ne sejas mākslinieki nevēlas atklāt. Vienīgais, ko par sevi var pateikt - esam starp 20 un 30 gadus veci. Otras tādas grupas Latvijā nav un grupas  mērķis ir sacelties pret paredzamo deju un elektronisko mūziku, ko visi klausās pat neiedziļinoties tajā cik kompleksa šāda veida mūzika ir.
Tas ir arī sava veida protests no mūziķu puses - mēs vēlamies Latvijas mūziku padarīt interesantāku, eksperimentālāku, bagātāku. Viss skan tieši tā kā iepriekšējais un kā skanēs nākamais. Mums pietiek un esam gatavi sākt tracināt publiku!

Savās dziesmās arī izmantojam tekstus no dažādām gan atzītām, gan mazāk zināmām grāmatām, kā arī pašu sacerētus tekstus, tā cenšoties pievērst uzmanību arī literatūrai. Mūziku radām lēni, bez steigas, tikai tad, kad esam ar to pilnībā apmierināti.

Tiecamies pēc muzikālas renesanses vairāk kā jebkādas atpazīstamības. Taču, lai renesanse notiktu ir jāiesaista pēc iespējas lielāka publika, ko arī šobrīd cenšamies sasniegt."
 
Komentāri