Publicitātes foto

2018. gada 2. februārī // Parmuziku.lv

Tuvojoties Valentīndienai, Igo un Ēriks Upenieks izdod romantisku skaņdarbu

Igo un Ēriks Upenieks piedāvā pirmo kopīgi komponēto dziesmu "Piedodiet, viņš saka". Šis skaņdarbs radīts, domājot par gaidāmajiem koncertiem Valentīndienas nedēļā.

2017. gada rudenī ģitārists Ēriks Upenieks uzaicināja Igo noklausīties nesen paša sacerētās instrumentālās kompozīcijas. Jaunā mūzika bija tapusi mierīgās noskaņās un mudināja Ēriku piedāvāt Igo rakstīt tām vārdus, lai kopīgiem spēkiem veidotu īpašu šūpuļdziesmu ciklu.

Sakotnējās idejas mēģinājumu procesā pilnveidojās un transformējās. Par to, kas tapis, jau drīz uzzināsiet koncertos. Pēc vairāku mēnešu darba Ēriks un Igo klausītāju vērtējumam nodos savu jauno koncertprogrammu “Sapnis ceļā”.

Koncerti gaidāmi 13. februārī plkst. 19.00 Ropažu Kultūras un izglītības centrā, 15. februārī plkst. 19.00 restorānā Zoltners, 16. februārī plkst. 19.00 Kalnmuižas pilī un 17. februārī plkst. 18.00 Bīriņu pilī. Biļetes pieejamas “Biļešu Paradīzes” kasēs.

Dziesmas “Piedodiet, viņš saka” mūzikas autori ir Ēriks Upenieks un Igo, teksta – Igo. Skaņdarba ierakstā piedalījās Igo (balss), Ēriks Upenieks (akustiskā ģitāra un bass), Juris Kristons (piano un stīgu partijas), Ainis Zavackis (sitaminstrumenti) un Raimonds Macats (mutes harmonikas). Ieraksta skaņu režisors ir Ēriks Upenieks, tas veikts “ĒU Studio” (mix – master: Ēriks Upenieks).

Komentāri