Aija Vītoliņa aizvada savu “My baby shoot me down” rokkoncertu (FOTO)

Raksta attēls - Aija Vītoliņa aizvada savu “My baby shoot me down”  rokkoncertu (FOTO) Foto: Marina Ignatjeva

07.05.2016 / Aiga Leitholde

6. maijā Mūzikas namā Daile ar solokoncertu “My baby shoot me down” uzstājās dziedātāja Aija Vītoliņa. Kopā ar viņu uz skatuves bija arī mūziķi: Mārcis Auziņš, Kristaps Vanadziņš, Kārlis Auzāns un Rūdolfs Dankfelds.

Sievišķīgā un maigā Aija Vītoliņa šoreiz uz skatuves atbrīvoja savu, liktenīgās sievietes, spēku - koncertam “My baby shoot me down” piemita visas labam rokkoncertam svarīgās kvalitātes. Sākot ar vizuālo, beidzot ar kopējo noskaņu – sešdesmito, septiņdesmito un arī  mūsdienu gadu populārā mūzika izskanēja neierasotos aranžējumos, radot emocionāli piesātinātu atmosfēru.

Raitā tempā, ar pāris koķetiem Aijas komentāriem, klausītāji tika aizvesti līdz koncerta atrisinājumam, dziedātājas pavadošās grupas mūziķu orģinālkompozīciju pirmatskaņojumiem, ar katru dziesmu arvien vairāk atgriežoties pie dzīves svinēšanas. Koncerta noslēgumā Aija rokās ņēma elektrisko ģitāru, lai nospēlētu Dollijas Partones "Jolene".

Es nekad nebeigšu ticēt mīlestībai, koncertā sacīja dziedātāja. “My baby shoot me down”  bija personisks stāsts tieši par to - šo trauslo un tajā pašā laikā tik spēcīgo mīlestību, kuru mums, klausītājiem, bija tas gods uzklausīt.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!