Guntara Rača grāmatas “365” 2.daļas atvēršanas koncerts “Splendid Palace”

Raksta attēls - Guntara Rača grāmatas “365” 2.daļas atvēršanas koncerts “Splendid Palace” Publicitātes foto

08.02.2018 / Parmuziku.lv

Vakar ar stāvovācijām kino “Splendid Palace” lielajā zālē noslēdzās Guntara Rača populārās dzejoļu grāmatas “365” otrās daļas atvēršanas svētku koncerts. Tas bija jau ceturtais koncerts deviņu koncertu sērijā, kuras ietvaros jau notikuši koncerti Liepājā, Kuldīgā, Cēsīs, un vakar arī Rīgā.

Jau šodien koncerts notiks Alūksnes jaunajā kultūras centrā, rīt Rūjienā, parīt Valmierā, aizparīt Madonā, bet noslēgsies ar jau izpārdotu koncertu Slampes kultūras centrā.

Vakar Rīgas koncertā piedalījās vai viss Liepājas rokmūzikas zieds ar grupas “Līvi” dalībnieku Ainara Virgas un Jāņa Buķeļa piedalīšanos. Pavadošās grupas “Saldās sejas” sastāvā muzicēja vēl viens “līvs” Tomass Kleins. Savus lielākos hitus atraktīvi izpildīja Ivo Fomins, un kā īpašais viesis, tikai šajā koncertā piedalījās arī grupas “Credo” līderis Guntis Veits. Pie bungām, kopā ar pašu grāmatas autoru, sēdās arī grupas “Dzelzs vilks” bundzinieks un grupas “Ryga” līderis Mārcis Judzis. Jaunās un mazliet “roķīgās” skaņās, savus hitus izpildīja Normunds Rutulis, kurš izpildīja arī vienu pilnīgi jaunu Rača un Paula kopdarbu no topošā Rutuļa albuma.   

Mēnesi pēc sava pirmā mazuļa nākšanas pasaulē, atkal uz skatuves kāpa jaunā un daudzsološā dziedātāja Katrīna Bindere. Neierastā manierē ,divas Rača dziesmas, izpildīja ekoloģiskās mūzikas grupa “Ducele”, bet ar jaunas dziesmas, kuras pamatā ir dzejolis no grāmatas “365” pirmās daļas, uzstājās dziesminieks Renārs Veličko. Starp citu, šī dziesma “Tas nav tikai sniegs”, vienas nedēļas laikā jau kļuvusi par Latvijas radio 2 nedēļas spēlētāko dziesmu.

Koncerta noslēgumā visi kopīgi ar skatītājiem vienotā kopkorī nodziedāja dziesmu “Ozolam” un Rača hitu “Diena”. Pats autors sniedza autogrāfus gan pirms koncerta, koncerta starplaikā un arī pēc koncerta.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!