Ieskaties grupas DaGamba izpārdotajā koncertā

Raksta attēls - Ieskaties grupas DaGamba izpārdotajā koncertā Foto: Marina Ignatjeva

31.10.2015 / Parmuziku.lv

Piektdien, 30. oktobrī, koncertzālē Palladium Rīga gandiozu koncerttūres noslēguma koncertu sniedza pašmāju grupa DaGamba, klātesošos priecējot ar mūzikas sintēzi, viesmāksliniekiem, pārdomātu šovu un krāšņām dekorācijām.

Grupu DaGamba veido pianists Dainis Tenis, čellisti Valters Pūce un Antons Trocjuks, perkusionists Hamidreza Rahbaraalam. Koncerttūres Bach goes Iran ietvaros grupa uzstājās astoņos koncertos visā Latvijā. Koncertzālē Palladium Rīga grupai pievienojās solisti Ralfs Eilands un Lara Bellerose, kā arī jauktais koris Juventus.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!