Industrijas Ziņas

Igaunijas prezidents Ilvess no skatuves piesaka latviešu mūziķi Shipsea

Raksta attēls - Igaunijas prezidents Ilvess no skatuves piesaka latviešu mūziķi Shipsea Foto: LETA / Ieva Čīka

01.04.2016 / Parmuziku.lv

Tallinn Music Week atklāšanas koncertā 31. martā pirms Shipsea priekšnesuma negaidīti uz skatuves uzkāpa Igaunijas prezidents Tomass Henriks Ilvess.

“Parasti es grupas nepiesaku, taču šis ir izņēmums. Ja jums interesē mūsdienu mūzika, tad jums noteikti patiks Shipsea. Man tas bija patīkams atklājums pagājušā gada decembrī,"

no skatuves teica Igaunijas prezidents Ilvess, iepazīstinot festivāla viesus ar Shipsea.

Kā mums pastāstīja pats Shipsea, pirmā iepazīšanās ar Ilvesa kungu notikusi 2015. gada decembrī. “Mēs zinājām, ka Ilvess pāris dienas pirms mana koncerta bija Rīgā, un joka pēc nosūtījām viņam ielūgumu. Mēs necerējām, ka viņš tiešām atnāks, tas mums bija pārsteigums,” saka Shipsea.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!