Justs: Izpildot “Heartbeat”, telpā vienmēr virmo citas emocijas, jo dziesmu klausās citi cilvēki

Raksta attēls - Justs:  Izpildot “Heartbeat”, telpā vienmēr virmo citas emocijas, jo dziesmu klausās citi cilvēki Foto: Leta

02.05.2016 / Aiga Leitholde

Pirms došanās uz Zviedroju, lai gatavotos 12. maija Eirovīzijas pusfināla uznācienam "Globe Arena" Stokholmā, Justs Sirmais un Latvijas delegācijas Zviedrijas vēstniecībā tikās ar žurnālistiem un ar mazu koncertu prezentēja ne vien "Heartbeat", bet arī citas - jaunākas dziesmas, apkopotas mazalbumā "To Be Heard".

Pastāsti par savu dienas režīmu!

Mans dienas režīms ir bijis piesātināts, pilnīgi bez brīvdienām. Taču šie darbiņi, filmēšana, darbs studijā ir vienmēr bijis tas, ko es esmu vēlējies darīt. Tāpēc šāds noslogojums man nav apgrūtinājums. Runājot par Zviedriju, mums ir mēģinājumu saraksts un arī brīvās dienas, kuras visdrīzāk tiks aizvadītas intervijās.

Dziesmu “Heartbeat” tu šobrīd esi dziedājis neskaitāmas reizes. Kā tev šī dziesma vēl nav apnikusi?

Kaspars Ansons un Aminata ir radījuši tādu skanējumu, kas nav apnicīgs. Filmējot dziesmas videoklipu tā bija jānoklausās teju 1000 reizes. Neapnika. Izpildot “Heartbeat”, telpā vienmēr virmo citas emocijas, jo dziesmu klausās citi cilvēki.

Kā tu sevi nomierini pirms gatavojoties šādam atbildīgam uznācienam?

Mani nomierina sagatavošanās un izmēģināšana. Mēģinājumi ļauj pietuvināties labākajam rezultātam. Tāpēc manī ir pārliecība, ka uztraukumam nav vietas, jo viss ir izdarīts!

Kas, tavuprāt, ir tavas stiprās puses?

Domāju, ka mana stiprākā puse ir dabiskums. Neesmu es vienas Eirovīzijas dziedātājs. Mūzika ir dziļi manā sirdī un, manuprāt, tas ir jūtams brīdī, kad uzstājos.

Eirovīzijas dziesmu konkursa pusfināli notiks 10.maijā un 12.maijā, bet fināls - 14.maijā. Justs uzstāsies 12. maijā ar pirmo kārtas numuru.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!