Kādu mūziku klausās skrituļslidotājs Nils Jansons?

Raksta attēls - Kādu mūziku klausās skrituļslidotājs Nils Jansons? Foto: Aleksandrs Muižnieks

12.01.2016 / Alise Pabērza

Puisis, kurš muzikālo piepildījumu spēj rast gan tautasdziesmās, gan psihodēliskajā rokā un hiphopā, dalās ar savām mīļākajām dziesmām.

Nila Jansona dzīves lielākā kaislība, ja ne pat visa dzīve, ir agresīvā skrituļslidošana jeb inline. Nils ir viens no tiem ekstrēmo sporta veidu pārstāvjiem, kurš Latvijas vārdu nes, vai drīzāk - skrituļo, tālu pasaulē, regulāri pārsteidzot visus ar pilnīgi ķertiem trikiem un neiedomājamām uzvarām sacensībās un arī ar savām skrituļslidām. Kopš vasaras sākuma ikviens inline cienītājs var skrituļot ar jaunajām Remz Nila Jansona slidām.  

Kamēr ārā ir ziema, nebūt nav tā, ka Nils sēž dīvānā un neko nedara. Viņa ikdiena paiet aktīvos fiziskajos treniņos un, protams, neizpaliek arī mūzikas klausīšanās. 

 

Kopumā mūzikai manā ikdienā ir liela nozīme. Klausos to datorā, uz austiņām un automašīnā. Koncertus sanācis retāk apmeklēt, tāpēc centīšos to mainīt šajā gadā. Mūzika mani uzlādē un liek justies lieliski! Lai gan mūsdienās liela daļa popmūzikas savā būtībā ir tukša un bez dziļākas domas, tomēr mūzikai pašai par sevi ir neizmērojams spēks, kas var radīt milzīgu pozitīvu ietekmi. Un ieciklēšanās uz vienu konkrētu mūzikas žanru, manuprāt, ar gadiem pāriet. Es baudu klasisko mūziku, hip-hop, tautas dziesmas, kā arī lielākā apjomā, klasisko un psihodēlisko roku. Katram skanējumam ir savs piemērotais brīdis.

Lūk, aicinām jūs iepazīties ar labākā Latvijas inline braucēja mūzikas plejlisti. 

Frank Sinatra "I've Got You Under My Skin"

Šai dziesmai piemīt tāds mierīgs un harmonisks skanējums, kas vienmēr liek justies vieglāk.

The Doors "Break On Through"

The Doors mūzika ir mūžīga. Šis skaņdarbs sniedz tādu sajūtu, ar kuru varētu paveikt jebko.

Motörhead "Ace Of Spades"

Pieminot mūžībā aizgājušo Motörhead līderi, šai sarakstā ir Ace of Spades. Dziesma, kuru klausījos jau pirms vismaz 8 gadiem, ar līdzīgām emocijām kā šodien. Žargonā varētu teikt, ka tā kārtīgi uzkačā. Tikai un vienīgi pozitīvā nozīmē. Norūda un dod izturību.

The Rolling Stones "You Can't Always Get What You Want"

Rolling Stones man ir noteikti visu laiku iemīļotāko izpildītāju sarakstā. Skaisti un patiesi.

Foreigner "Juke Box Hero"

Ar šo dziesmu mani saista jau personiskāka pieredze, kas aizsākusies pirms daudziem gadiem. Šī dziesma iedvesmo mani tiekties pēc panākumiem, kā maziem tā lieliem.

N.W.A. "Express Yourself"

Spēcīgi, tieši, patiesi un atklāti.

Gary Numan "Cars"

Kad šo dziesmu klausos savā automašīnā, es izkūstu laikā un viss ir .. perfekti.

Pixies "Where Is My Mind"

Ar šo skaņdarbu es paceļos vieglā lidojumā virs zemes, lai apjaustu, kur tad ir mans prātiņš. Vair arī tieši otrādi - atslēdzu savu prātu un liekās domas.

OutKast "B.O.B."

Tik ļoti pat neieklausoties vārdos, dziesmai ar savu ritmu vien vajadzētu kārtīgi uzlādēt ikkatru un ikvienu.

Wild Nothing "Paradise"

Mierpilns un saulains piedzīvojums. 

Pink Floyd "Remember a Day"

Ceļojums cauri laikam. Kā apburošs sapnis.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!