Industrijas Ziņas

Labākie ielu perkusiju pavēlnieki, kādi jebkad redzēti pasaulē!

Raksta attēls - Labākie ielu perkusiju pavēlnieki, kādi jebkad redzēti pasaulē! Ekrānšāviņš

22.07.2015 / Parmuziku.lv

Turklāt viens no tiem viesojies arī Latvijā!

Gan dzīvajā, gan dažādos klipos uz ielām ir redzēti visdažādākie mūziķi, un tieši šī iemesla dēļ kādu, kas patiešām pārsteidz, ieraudzīt sanāk arvien retāk un retāk. Tiesa, itāļu vālīšu pavēlniekam Dario Rossi tas ir izdevies, uz ielas radot īstu tehno reivu.

Īpaši spilgtu šo priekšnesumu padara mūziķa izmantotie instrumenti, kas patiesībā nemaz nav instrumenti, bet gan dažādi sadzīves priekšmeti. Protams, ir grūti veikt salīdzinājumus ar klasiskiem bundziniekiem, taču Dario sniegums vērtējams tik pat augstu kā izraēlieša Odeda Kafri (Oded Kafri), turklāt Odeds tiek dēvēts par, iespējams, labāko ielu bundzinieku pasaulē.

Vēl patīkamāku šo visu padara fakts, ka Odeds Kafri pie mums bija ne tikai šī gada Positivus, bet arī pērn, festivālā Laba Daba!

 

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!