Industrijas Ziņas

Bērnības atmiņas: Deivida Bovija mūzika filmai "Labirints"

Raksta attēls - Bērnības atmiņas: Deivida Bovija mūzika filmai "Labirints"

18.01.2016

Tik jauki un tik skumji vienlaikus.

Kinofilma Labirints iznāca 1986. gadā, taču Latvijas skatītājiem tā vairāk pazīstama no 90to gadu sākuma, kad filma tika izrādīta Latvijas Televīzijā, to varēja iznomāt videonomās, kā arī noskatīties kinoteātru videozālēs.

Šajā filmā Deivids Bovijs atveidoja Goblinu karali, kurš izpilda 16 gadu vecas meitenes vēlmi - kaut viņas mazais brālis pazustu... Kad viņa atskārst, ka patiesībā vēlas atgūt brāli, viņai ir dotas 13 stundas, lai izietu labirintu.

p.s. Kurš atceras tārpiņu?

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!