Grafiti uz sienām, T kreklu apdrukas un tetovējumi. 15 brīži ar Viktoru Coju sociālajos tīklos FOTO

Raksta attēls - Grafiti uz sienām, T kreklu apdrukas un tetovējumi. 15 brīži ar Viktoru Coju sociālajos tīklos FOTO

07.08.2015 / Antra Bērtule

Viktoru Coju mīl un viņu klausās arī šodien. Tieši 15. augustā apritēs 25 gadi kopš krievu leģendārā rokmūziķa traģiskās bojāejas uz Talsu šosejas.

Lai arī laiks ir krietni mainījis cilvēkus un vidi kopš PSRS 1980jiem, daudzas Coja dziesmas ir iesakņojušās atskaņotājos uz palikšanu tieši ideju dēļ.

Dzīve brīvībā, individuālisms, radošums un godīgums, visi šiem motīvi ir dzīvi Coja mūzikā un fanu fotogrāfijās.

Savukārt 8. augustā Ogres estrādē notiks vērienīgs rokkoncerts, piedaloties krievu mūziķiem, tostarp populārajai dziedātājai Zemfirai, kuri dziedās Coja dziesmas. Biļetes joprojām ir pieejamas internetā.

Taču Cojs dzīvo arī uz ielām, kreklu apdrukām un grafiti, starp vienkāršajiem cilvēkiem, tur, kur viņš pats jutās vislabāk savas dzīves laikā. Parmuziku.lv apkopoja 15 pārsteidzošākos un labākos veidus tekstā un vizuāli, kā fani atceras par šo krievu rokmūziķi.

 


Skaists Cojs, skaista siena, skaista meitene.

 

Nu, diezgan, jā.

 

Pie mums par viņu arī atceras.

 

Cojs dzīvo kreklos.

 

Vēl vairāk grafiti.

 

Arī zīmējumi.

 

Un vasara drīz beigsies.

 

Viktors Cojs un Kino.

 

Sienas foto.

 

Viktora Coja tekstus henno un tetovē uz ķermeņa.

 

Mīļi.

 

Lūk, to sauc par fanošanu.

 

Viktors Panks.

 

Selfijs ar Viktoru.

 

Tā tas ir.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!