Industrijas Ziņas

Toms Henks filmējas Kārlijas Rejas Džepsenas jaunajā klipā

Raksta attēls - Toms Henks filmējas Kārlijas Rejas Džepsenas jaunajā klipā Foto: Ekrānuzņēmums

17.03.2015 / Normunds Vucāns

Kāda varētu būt viena diena kino superzvaigznes Toma Henksa (Tom Hanks) dzīvē?

Kāda varētu būt viena diena kino superzvaigznes Toma Henksa (Tom Hanks) dzīvē?
 

Iespējams, ne gluži to patiesāko, tomēr zināmu ieskatu Toma Henka ikdienā nu beidzot ir iespējams gūt, pateicoties Kārlijas Rejas Džepsenas (Carly Rae Jepsen) jaunajam singlam I Really Like You.

Džepsenas 2012. gada megahīts Call Me Maybe viennozīmīgi ir viena no populārākajām popdziesmām, kas tikušas radītas šajā tūkstošgadē, tomēr jo ilgāks laiks kopš tās iznākšanas pagāja, jo vairāk šķita, ka kanādiete būs izrādījusies viena hīta brīnums.

Nu šādas domas var mest pie malas – arī viņas svaigākais singls kļūs par dziesmu, no kuras šogad nevarēs aizbēgt nekur, un lielā mērā pie tā vainojams būs tā videoversijas galvenās lomas atveidotājs Toms Henkss. Klipa laikā Toms izdzīvo šķietami parastu dienu savā dzīvē, kas noslēdzas ar dziedāšanu ielas vidū kopā ar Kārliju. Jā, izklausās ticami, un gan jau viņš to patiešām dara katru otro vakaru.

Ja joprojām nevari noticēt, ka tiešām ĻOTI patīc Tomam, noskaties video ar ainām no filmēšanas laukuma – gan tas pārliecinās pat vislielāko skeptiķi.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!