Industrijas Ziņas

Zvaigžņu karu filmas skaņu celiņš pieejams fantastiskā vinila platē

Raksta attēls - Zvaigžņu karu filmas skaņu celiņš pieejams fantastiskā vinila platē Publicitātes foto

26.05.2016 / Parmuziku.lv

Komponista Džona Viljamsa komponētā mūzika Zvaigžņu karu filmai "Episode VII: The Force Awakens" būs pieejama fantastiskā vinila platē, kas klausītāju iepriecinās ne vien audiāli, bet arī ar krāšņām 3D hologramām.

Hologrammas izstrādājis mākslinieks Tristans Djūks (Tristan Duke), tās vēlāk tiek iegravētas skaņuplatē. Hologrammās attēlota zvaigžņu kuģa kustība. Djūks iepriekšs sadarbojies ar rokmūziķi Džeku Vaitu, izstrādājot albuma "Lazaretto" dizainu.

"Episode VII: The Force Awakens" skaņuplati var pasūtīt par 47.99 dolāriem.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!