Kāda dziesma bija pasaules hits, kad piedzima Lauris Reiniks?

Raksta attēls - Kāda dziesma bija pasaules hits, kad piedzima Lauris Reiniks? Attēlu kolāža

03.12.2015 / Parmuziku.lv

Un kāda dziesma bija pasaules hits, kad piedzima Ozols, Dons, Raimonds Pauls, Māra Upmane - Holšteine un citi mūziķi?

Kāds entuziasts ir izveidojis interneta lapu, kurā, ievadot savu dzimšanas dienu, mēnesi un gadu, var noskaidrot, kura no dziesmām pasaules radio topos ir bijusi numur viens dienā, kad tu esi piedzimis.

Mūs interesēja tas, kādas dziesmas bija vispopulārākā dienā, kad ir piedzimuši dažādi mūsu pašmāju mūziķi?  Varbūt šī dziesma kaut kā neapzināti ir ietekmējusi viņu muzikālās gaitas?!

 

Donna Summer - Bad Girls

Dienā, kad piedzima reperis Ozols, topu pirmajās vietās gozējās šī dziesma. Diemžēl, ar repu nekādas dižās saistības šai dziesmai nav.

Sir Mix-a-Lot - Baby Got Back

Savukārt izskatās, ka Emīls Balceris no grupām Musiqq un Bermudu Divstūris  jau no dzimšanas brīža zinājis, ka dziedās par dāmu dupšiem.

Anita Ward - Ring My Bell

Laura Reinika dzimšanas dienā pasaulē hits numur viens bija šis te. Dziesma, kuru daudzi no mums ir dzirdējuši neeeskaitāmās kaverversijās. Varbūt, ka ir pienākusi kārta arī Laurim tādu izveidot?

Kenny Loggins - Footloose

Dons piedzima tad, kad visa pasaule jautri dejoja pie šī gabala. Diez, cik daudz bēbīšu ir piedzimuši laikā, kad radio topos gozējās Dona gabals Tev piedzims bērns?

Bing Crosby - Pennies From Heaven

Mums šķiet, ka šī dziesma piestāv Raimona Paula dzimšanas dienai.

Shocking Blue - Venus

Dienā, kad piedzima grupas Dzelzs Vilks solists Juris Kaukulis pasaule ģība šīs dziesmas dēļ. Tagad šo dziesmu daudzi atpazīst no sieviešu skuvekļu reklāmas.

R. Kelly - Bump N' Grind

Kad piedzima reperu apvienības Olas dalībnieks Žanis Pavlovskis radio topu virsotnēs gozējās R. Kelly. Iespējams, ka Žanis ar šāda veida mūziku arī ir uzaudzis. Galu galā - savulaik R. Kelly bija ļoti populārs mākslinieks.

Ray Parker Jr. - Ghostbusters

Grupas Astro'n'Out vokāliste Māra Upmane - Holšteina piedzima laikā, kad šī dziesma bija topu virsotnēs, uzsākot savu ceļu uz dziesmas - leģendas statusu.

The Tokens - The Lion Sleeps Tonight

Kad piedzima Olga Rajecka pasaule dungoja līdzi jaukajai dziesmiņai par lauvām. Olga noteikti nevarēja iedomāties, ka pēc pārdesmit gadiem latvieši dungos līdzi viņas dziedātajai dziesmai par Lielo zivi.

Whitney Houston - I Will Always Love You

Aminatas dzimšanas dienā šī noteikti bija daudzu lauzto siržu dziesma. Varbūt tagad tā ir arī ar Aminatas Love Injected?

Ja arī tevi interesē, kāda dziesma bija topos, kad tu piedzimi, apmeklē šo te mājaslapu. Padalies komentāros, kurš hits tas bija!

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!