Shipsi pie Jāņa Skuteļa iedzied labāko Ziemassvētku dziesmu pasaulē

Raksta attēls - Shipsi pie Jāņa Skuteļa iedzied labāko Ziemassvētku dziesmu pasaulē

15.12.2015

Tagad mums būs normāli Ziemassvētki, jo no priecīgiem mums visiem ir pārāk daudz stresa!

''Piedāvājam transformēt zināmās Ziemassvētku dziesmas, jo tās ir pārāk priecīgas un neatbilst latviskajai dzīvesziņai (ja no rīta smiesies, vakarā būs jāraud), turklāt neatspoguļo patieso realitāti. Iespējams, ar “Normāli Ziemassvētki nāk” mainīsim vēstures gaitu un turpmāk visas dziesmas Ziemassvētkos vairs nemānīs cilvēkus un neliks viņiem justies nepilnvērtīgiem, ja patiesībā tajā jezgā nemaz neesi priecīgs, drīzāk noguris un pārēdies,’’ tā šo nopietno situāciju skaidro Jānis Skutelis.

"Vienvārsakot, aicinām cilvēkus netrakot. Nebēdāties par to, ka Ziemassvētki nav kā amerikāņu filmās un gaiss netrīc un pat zvaniņš neskan. Zem eglītes nav aifonu, dzejolītis piemirsies un viss, ko gribās, ir mazliet pagulēt. Tas ir normāli!"

Pilnu atskatu par Shipsi viesošanos Pusnakts šovā septiņos skaties šeit:

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!