Vecmāmiņas reakcija, kad T. Sviftas koncertā uz skatuves parādās Miks Džegers

Raksta attēls - Vecmāmiņas reakcija, kad T. Sviftas koncertā uz skatuves parādās Miks Džegers

28.09.2015

Vismaz vienam viesim šis bija pārsteigums.

Šī mīļā omīte saņēma pelnītu pateicību par to, ka viņa savu mazmeitu pavadījusi uz Teilores Sviftas koncertu. Lūk, kāds pārsteigums viņu sagaidīja šajā pasākumā:

Kā raksta nu jau slavenās vecmāmiņas meita, viņa jau sen fano par grupu Rolling Stones un vienmēr gribējusi nonākt viņu koncertā. "Biļetes uz koncertu iegādājāmies pirms 2 gadiem, toreiz nemaz nezinājām, ka būs slepenie viesi. Manas mammas mūža sapnis ir bijis aiziet uz Rolling Stones, tomēr veselības problēmas dēļ viņa nevarēja apmeklēt pagājušā gada tūres pasākumus."

Lūk, cik priecīga bija omīte!

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!