Intervija ar pašmāju nopietnāko hiphopa projektu "Singapūras Satīns"

Raksta attēls - Intervija ar pašmāju nopietnāko hiphopa projektu "Singapūras Satīns" Attēlā:Singapūras satīns, Foto: Māris Mīlgrāvis

14.02.2016 / Māris Milgravis

Laicīgi brīdinām! Raksta saturu veido necenzēta leksika, muļķīgi joki un nepamatota ironija. Raksta satura patiesums ir apšaubāms, tas uztverams kā humors un nav iesakāms nevienai auditorijai.

Viņu koncerti būtu izpārdoti, ja vien menedžeris nebūtu lohs un nelaistu cilvēkus klubā bez maksas. Viņu albums būtu pārdots miljonos kopiju, ja vien tas nebūtu pieejams failiem.lv par velti. Viņus bieži salīdzina ar ASV grupu N.W.A. , kaut gan neviens no viņiem nav HIV pozitīvs.

Tātad nesen izskanēja jūsu pirmais lielkoncerts Rīgā. Kādas sajūtas? Vai viss izdevās kā plānots?

Salvadors daLean: Personīgi, man šķiet, ka mums izdevās parādīt Satīna dzīvo performanču spējas diezgan kvalitatīvā un augstā līmenī. Protams, ir lietas, pie kurām vēl vajadzētu piestrādāt, bet kopumā mēs izdarījām to, ko gribējām - klubs aizgāja sūdā. Cilvēku bija tik daudz, ka daļa pat netika iekšā un palika aiz durvīm.

Tambura Pesto: Es nevēlos runāt par sajūtām, man tas šķiet h@mo.

Jumbo XXL: Bārā nebija Džona, esmu vīlies.

Uz skatuves jūs esat enerģiski. Kā jūs iesildāties pirms kāpjat uz skatuves?

Salvadors daLean: Pārsvarā ar Džonu un grūpijām. Comic Sans mēdz pašaut vaļā arī fofkas, bet tas nopietni sāk traucēt viņa studijas darbam, tāpēc intervention vairs nav aiz kalniem.

Tambura Pesto: Es personīgi dodu priekšroku citu mūziķu draudzenēm.

Uz skatuves tika izrādīta arī Singapūras Satīna regālija - pats singapūras satīns, kuru uz skatuves svinīgi iznesa Nokio Katana. Vai varat sīkāk pastāstīt par šī auduma vēsturi?

Salvadors daLean: Jā, tas ir svēts artefakts, kurš ir viens no galvenajiem grupējuma un kustības pīlāriem. Šo audumu sagādāja Jumbo XXL kādā karstā vasaras dienā, tas ir custom made. Atpūšoties kultūras centrā B2, audums kalpoja par pamatu grupējuma nosaukumam un tā izveidei.

Parunāsim par biznesu. Jūsu izdotajam albumam nāca līdzi CENU LAPA-SS. Kā sokas biznesā? Vai ir izskanējuši jau kādi piedāvājumi? Vai varat pastāstīt par tiem?

Salvadors daLean: Izdodot dziesmu "Es nemāku komatus" cerējām, ka mūs uzrunās valodas aģentūra, lai caur mūsu mūziku uzrunātu jauniešus par pareizas valodas lietojumu, taču vēl neesam saņēmuši piedāvājumu. Paralēli tam, notiek pārrunas ar Ginta Budes modes namu par vīriešu apakšveļas reklamēšanu, kā to iesāka Andris Bulis.

Tambura Pesto: Man ir daži biznesi, taču par tiem es nevēlētos runāt publiski. Uzzvaniet, sarunāsim, atvedīsim.

Ko jūs domājat par tādiem iesācējiem hiphopā kā Edavārdi, Eliots Oušens, Ansis, Alexx Dynamo? Vai tiks veltītas skarbas rīmes arī šo tā saukto “reperu” virzienā?

Salvadors: Es par viņiem nedomāju un neuzskatu, ka vajadzētu tērēt lodes uz prusakiem.

Tambura Pesto: Lai džekiem veicas, ja pacentīsies un kādreiz izdos kaut ko klausāmu, varam sarunāt, lai kādreiz iesilda mūs.

Turpinot sarunu par iesācējiem. Vai piedalīsieties Youtube.com izveidotajā “Latvijas rapper tag iesācējiem” kurā SunNY Boy jūs izaicina? Ko jūs varat atbildēt uz diezgan skarbajiem SunNY Boy tekstiem?

Salvadors: Es šo izsēdēšu malā, jo nevēlos kādam celt slavu ar manis veidotu tagu. Varbūt citi grupējuma biedri atbildēs.

Tambura Pesto: Atļaušos citēt kolēģi Comic Sans Legend no skaņdarba San Andrejsala: D!r$ēji dabūs dirsā - zirgu pote.

Kas ir “VIŅA” dziesmā “Sekss un kaļiki” ? Un kāpēc VIŅA nekāpa uz SS skatuves šajā pirmajā, tik SU$HI TAKEOT tik nozīmīgajā koncertā, un neiepriecināja publiku ar savu seksīgo vokālu?

Jumbo XXL: To pagaidām vēlamies paturēt noslēpumā. Varu gan piebilst to, ka "viņa", kura dzirdama šajā kompozīcijā nav tā pati "viņa", kurai šī kompozīcija veltīta. Abu dāmu identitātes pagaidām paliks miglā tītas.

Kas ir “kaļiki” ?

Salvadors: Kaļiki ir ekstazī tabletes, jeb MDMA tabletes. Vēl zināmas, kā ‘ripas' vai ‘šaibas'.

Tambura Pesto: Dienas svarīgākā ēdienreize.

Dziesmā BUBA FRESH  ir teksts “Parādi man ko Tu dzer – un es patekšu kas Tu esi”. Vai varat pateikt kas ir šie cilvēki kas dzer:

Pu-erh tēju- nariki;

Šņabi - patēvi;

Pienu - mazuļi;

Hennesy - amerikāņu izcelsmes reperi;

Dzimtenīti - ko?

Amoretto - lāga čaļi;

Džonu - loģiski un spriestspējīgi cilvēki, kuri novērtē kvalitāti pieņemamā budžetā;

Grappu - veci cilvēki, kuri meklē attaisnojumu savam alkoholismam;

Viskiju - Jānis Jarāns;

Rumu - pirāts;

Sprite - čalis ar paģirām;

Svaigi spiestu sulu - geji;

Urīnu - Cukuriņš no kamikaze.lv

Kā Singapūras Satīnam gāja ēnu dienā?

Tambura Pesto: Mēs viņas drīz laidīsim mājās

Ko jums nozīmē Valentīndiena?

Tambura Pesto: Slima geju h#*ņa. Bet titāniks ir dope.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!