Igauņu reperis Tommy Cash pamazām iekaro pasauli ar savu savādo stilu

Raksta attēls - Igauņu reperis Tommy Cash pamazām iekaro pasauli ar savu savādo stilu

16.11.2015

Viņu uzskata par vēl neatklātu Austrumeiropas pērli, kas drīzumā apgriezīs visu kājām gaisā.

Noskaņas ziņā Tomijs nedaudz atgādina Die Antwoord. Protams, tas viss pasniegts pavisam citā mērcē - austrumeiropiešu mikrorajonu bandītu noskaņā.

Noskaņas ziņā Tomijs nedaudz atgādina Die Antwoord. Protams, tas viss pasniegts pavisam citā mērcē - austrumeiropiešu mikrorajonu bandītu noskaņā.

Amerikāņu alternatīvās kultūras medijs Vice viņu apraksta kā varas maiņas produktu mazajā Igaunijā. Zēnu, kurš piedzimis brīdī, kad Igaunijā atjaunojās neatkarība. Uzauga rajonā. Augot klausījās Kanje Vestu. Skolā bija autsaideris, bet atrada dzīvei jēgu dejā, modē un visbeidzot mūzikā.

"Ja tev mugurā ir rozā džemperis, cilvēki teiks, ka esi gejs, bet mani tas neuztrauc," par dzīvi Igaunijā stāsta Tomijs. "Es vienmēr esmu bijis dīvainais džeks, kas uzauga rajonā. Kaut kādā brīdī es staigāju kiltā un neviens man neko neaizrādīja. Tas tāpēc, ka viņi sāka mani atpazīt. Dzīve būtu bijusi pavisam citādāka, ja šeit nebūtu manis."

"Ja tev mugurā ir rozā džemperis, cilvēki teiks, ka esi gejs, bet mani tas neuztrauc," par dzīvi Igaunijā stāsta Tomijs. "Es vienmēr esmu bijis dīvainais džeks, kas uzauga rajonā. Kaut kādā brīdī es staigāju kiltā un neviens man neko neaizrādīja. Tas tāpēc, ka viņi sāka mani atpazīt. Dzīve būtu bijusi pavisam citādāka, ja šeit nebūtu manis." tommycashworld/Instagram

Katrā ziņā Tomijs Kešs ir dzīvs pierādījums tam, ka var uztaisīt kaut ko ieverības cienīgu no nekā, ja vien tu proti novērtēt to, kas tev ir.

Tieši apkārtējā vide, dzīvojot bīstamā rajonā, kurā tu vari norauties pa muti vien par to, ka nemāki runāt krieviski, reperi ievilka mūzikā. Tur viņš atrada sev glābiņu.

Tieši apkārtējā vide, dzīvojot bīstamā rajonā, kurā tu vari norauties pa muti vien par to, ka nemāki runāt krieviski, reperi ievilka mūzikā. Tur viņš atrada sev glābiņu. tommycashworld/Instagram

Tomija Instagram kontā kaut ko sev pazīstamu atradīs arī latvieši, kuri uzauguši Imantā, Zolitūdē vai Purvciemā.

Tomija Instagram kontā kaut ko sev pazīstamu atradīs arī latvieši, kuri uzauguši Imantā, Zolitūdē vai Purvciemā. tommycashworld/Instagram

"Es vienmēr esmu bijis vientuļnieks," viņš stāsta. "Es klausījos tādu mūziku, kādu citi bērni neklausījās. Mans mp3 pleijeris vienmēr bija ieslēgts un tajā skanēja dīvaina mūzika."

Vismīļākais viņa albums bija Kanje Vesta Graduation. To klausoties Tomijs iztēlojies, kā uzstājas milzu auditorijas priekšā.

Bet uz mūziķa stilu vislielāko iespaidu atstājis viņa hip hopa deju skolotājs, kurš vienmēr staigājis Adidas treniņbiksēs un kļuvis par Tomija labāko draugu.

Bet uz mūziķa stilu vislielāko iespaidu atstājis viņa hip hopa deju skolotājs, kurš vienmēr staigājis Adidas treniņbiksēs un kļuvis par Tomija labāko draugu. tommycashworld/Instagram

Par savu mūziku un stilu reperis stāsta, ka tā atspoguļojot to, kādā bedrē viņš ir bijis un ka no tās joprojām vēl nav ticis ārā.

Par savu mūziku un stilu reperis stāsta, ka tā atspoguļojot to, kādā bedrē viņš ir bijis un ka no tās joprojām vēl nav ticis ārā. tommycashworld/Instagram

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!