Viņam pieder vairāk kā 2 miljoni vinila plašu!

Raksta attēls - Viņam pieder vairāk kā 2 miljoni vinila plašu! Ekrānšāviņu kolāža

15.04.2016 / Parmuziku.lv

Ar savu apsēstību es pelnu sev iztiku! - saka Džerijs, iespējams, pasaulē visaizrautīgākais mūzikas ierakstu - vinila plašu kolekcionārs un arī mūzikas ierakstu veikala īpašnieks.

Plates vīrietis kolekcionē jau no 6 gadu vecuma. Citi Džerija aizraušanos apzīmētu ar diagnozi - vācējs, taču kolekcionārs ik pa laikam izrevidē savus plašu plauktus, pārdod savā veikalā vai bez maksas atdod citiem mūzikas klausītājiem. Kā lasāms video komentāros, mūzikas mīļotāji Džerija veikalu ASV pilsētā Pitsburgā sauc par vienu no labākajiem mūzikas veikaliem, kurā jebkad ir iepirkušies.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!