82gadīgs vectēvs pārsteidz visus ar dziesmas izvēli talantu konkursā

Raksta attēls - 82gadīgs vectēvs pārsteidz visus ar dziesmas izvēli talantu konkursā

10.06.2016

Šī dziesma vairs nekad neskanēs tā kā agrāk.

Džons Hetlindžers piedalījās amerikāņu šova America’s Got Talent atlasē un patiesi pārsteidza gan žūriju, gan skatītājus. Pēdējā viņa profesija pirms 15 gadiem - aeronautikas inženieris, bet pēc došanās pensijā viņš pievērsies karaoke. Starp citu, viņš bija programmas menedžeris Habla kosmiskā teleskopa būvniecībā. Diezgan nopietni! Bet kā viņam gāja talantu konkrusā, skaties video:

 

Dziesmas oriģināls: Drowning Pool - Bodies, 2001.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!