Mūzikas menedžeriem iespējams pieteikties kārtējam Mūzikas industrijas ABC semināram

Raksta attēls - Mūzikas menedžeriem iespējams pieteikties kārtējam Mūzikas industrijas ABC semināram

11.05.2015 / Parmuziku.lv

Semināru Mūzikas industrijas ABC izveides mērķis ir izglītot un apmācīt Latvijas mūzikas menedžerus globālos mūzikas industrijas jautājumos.

13. maija seminārs Latvijas mūzikas menedžeriem Mūzikas industrijas ABC (5. nodarbība) - „Sponsorings”, lekciju vadīs Guna Zučika (grupas Carnival Youth menedžere un grupas Prāta Vētra starptautisko un sabiedrisko attiecību menedžere). Semināra galvenās tēmas - sponsoru piesaiste projektiem, sponsoru piedāvājumu sagatavošana, u.c.

Reģistrācija tikai šeit, dalībnieku reģistrācijas maksa vienam semināram - 10 eiro. Reģistrāciju semināram var veikt līdz 13.05.2015 plkst.12:00. Latvijas Mūzikas attīstības biedrība/Latvijas Mūzikas eksports biedriem dalība seminārā bez maksas.

Apmeklējot visus seminārus, būs iespēja veikt jautājumu testu, lai pārbaudītu iegūtās zināšanas, un iegūt apliecību par Mūzikas industrijas ABC semināru kursa noklausīšanos.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!