Notiks seminārs par Amerikas mūzikas industriju

Raksta attēls - Notiks seminārs par Amerikas mūzikas industriju

27.03.2015 / Parmuziku.lv

Jau otrdien, 31. martā plkst. 14.00 notiks bezmaksas seminārs par Amerikas mūzikas industriju un iespējām darboties ASV mūzikas tirgū.

Semināru organizē Latvijas Mūzikas attīstības biedrība/ Latvijas Mūzikas eksports ar LaIPA un Kultūras ministrijas atbalstu.

Amerika ir pasaules vadošais un lielākais  mūzikas industrijas tirgus, tā apguve ir visu mūzikas industrijas pārstāvju sapnis. Kādas ir šī sapņa iespējas pārvērsties realitātē? Kādi ir sagatavošanās soļi, pirms apsvērt domu par darbības paplašināšanu Amerikas virzienā?  Uz šiem un citiem jautājumiem atbildes seminārā sniegs Ādams Luis (Adam Lewis), Planetray Group kompānijas dibinātājs.

Planetray Group nodarbojas ar  mūziķu promociju Amerikas un Kanādas radiostacijās un blogos, organizē savus showcase pasākumus gan Amerikas, gan citu kontinentu mūzikas industrijas pasākumu ietvaros, kā, piemēram SXSW, CMJ un Eurosonic.


   
Planetray Group klientu vidū ir tādi mākslinieki kā Art Brut, Does It Offend You Yeah?, Gogol Bordello, MØ, Peter Bjorn & John un citi.


Semināra moderatore – Kerija Kalēja.

Kerija ir beigusi NYC universitāti Manhattanville College un ieguvusi bakalaura grādu  programmās Music un Music Management , darbojusies mūzikas industrijā ASV un  strādājusi Songs Music Publishing, RedBull Records, utt. Šobrīd strādā izdevniecībā  MicRec par ģenerālmenedžeri autortiesību jomā un aktīvi muzicē ar savu grupu Astra The 22’s.

Bezmaksas seminārs Amerikas mūzikas industrijas tirgus – par un pret notiks š.g. 31.martā viesnīcā Radisson Blu Rīdzene konferenču zālē Bastejs (Rīga, Reimersa iela 1 (blakus Esplanādei))
Seminārs notiks angļu valodā.

Pieteikšanās semināram līdz 30.03 plkst. 16:00 sūtot pieteikumu uz epastu:

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!