Piesakies Tallinn Music Week 2016 festivālam

Raksta attēls - Piesakies Tallinn Music Week 2016 festivālam Publicitātes foto

12.10.2015 / Parmuziku.lv

Līdz 1. novembrim mākslinieki ir aicināti pieteikties Tallinn Music Week 2016. gada festivālam.

Mākslinieku pieteikšanās un delegātu reģistrācija par zemāko cenu EUR 100 festivālam Talinn Music Week 2016 ir atvērta www.tmw.ee. Jau astoto reizi Tallin Music Week notiks Tallinā, Igaunijā no 2016. gada 28. marta līdz 3. aprīlim.

Festivāla galvenā mūzikas programma, kas notiek no 29. marta līdz 2. aprīlim, piedāvā dažādu žanru sajaukumu no 200 jauniem un jau populāriem māksliniekiem, kas nāk no Baltijas un Eiropas. Programmu veido vietējo mūzikas ekspertu komanda, pamatojoties uz mākslinieku iesūtītajiem pieteikumiem.

Festivāla loma mūzikas industrijā ir krietni augusi un nu tas ir kļuvis par nozīmīgu platformu jaunajiem māksliniekiem no visas pasaules. TMW 2015. saņēma rekordlielu pieteikumu skaitu - aptuveni 1000 pieteikumus no 39 valstīm, no kuriem vairāk nekā 80 māksliniekiem no 26 valstīm bija dota iespēja piedalīties festivālā un uzstāties 25,000 apmeklētāju priekšā. Starp māksliniekiem, kuri ir veiksmīgi pārbaudījuši savu potenciālu TMW un guvuši atzinību, ir dāņu rokeri Get Your Gun un baltkrievu grupa Super Besse, kā arī tādas muzikālās apvienības kā Dānijas neparastā elektro grupa Rangleklods, Latvijas Instrumenti un somu French Films ir guvušas vietējo fanu pulku un koncertējušas šeit atkārtoti. Starp nozīmīgākajiem māksliniekiem, kuri ir uzstājušies festivālā, atrodami arī Vashti Bunyan (UK), Public Service Broadcasting (UK), Motorama (RU), Kate Boy (SWE) un daudzi citi.

TMW 2016 datumi:

28. marts - 3. aprīlis: TMW Tastes, TMW Talks

29. marts - 2. aprīlis: TMW Arts

30. marts - 2. aprīlis: City Stage

31. marts - 2. aprīlis: galvenā festivāla programma

1. - 2. aprīlis: TMW mūzikas industrijas konference

1. - 2. aprīlis: Tallin Craft Beer Weekend

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!