R/a "Zvani" komentē grupas nosaukumu izvēli

Raksta attēls - R/a "Zvani" komentē  grupas nosaukumu izvēli Publicitātes foto

02.06.2016 / Parmuziku.lv

Sociālajā vietnē Facebook plaši iztirzāts jautājumu par grupas "Zvani" nosaukumu, ar kuru 2009. gadā sevi pieteica viena grupa, bet 2014. gadā - otra.

Mūzikas apgāds “I Love You Records” uzsver, ka jaunajiem “Zvaniem” nav nekāda sakara ar izdevniecības pārstāvēto grupu ar tādu pašu nosaukumu.

Jautājām jaunākajai grupai - radošajai apvienībai (R/a) "Zvani", kāpēc viņi izvēlējušies šādu nosaukumu?

R/a "Zvani" solists Uldis Kākulis telefona sarunā sacīja - par “I Love You Records” rekords paspārnē esošo grupu "Zvani" viņi iepriekš nebija dzirdējuši. Nosaukums "Zvani"  izvēlēts, par pamatu ņemot Guntara Mucenieka 1986. gadā sakomponēto dziesmu "Zvani", kas ir grupas repertuāra tituldziesma. Jautājums par grupas nosaukumu maiņu, tiks risināts, grupu līderiem tiekoties klātienē.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!