Uzsākta ierakstu iesniegšana Mūzikas ierakstu gada balvai Zelta Mikrofons 2015

Raksta attēls - Uzsākta ierakstu iesniegšana Mūzikas ierakstu gada balvai Zelta Mikrofons 2015 Foto: Dace Blūma

02.11.2015 / Parmuziku.lv

2016. gada 15. martā Latvijas Nacionālajā operā un baletā Mūzikas ierakstu gada balva Zelta Mikrofons tiks pasniegta jau 20. reizi. Mūzikas ierakstu iesniegšana no 2. novembra līdz 1. decembrim (ieskaitot).

Vērtēšanai tiks pieņemti visi izdotie albumi visos žanros, kas publicēti laika posmā no 2014. gada 3. decembra līdz 2015. gada 1. decembrim.

Lai reģistrētu ierakstus vērtēšanai  Mūzikas ierakstu balvai Zelta Mikrofons 2015, līdz 2015.gada 1.decembrim (ieskaitot) aicinām iesniegt ierakstus izvēloties sev ērtāko iesniegšanas veidu:

 1. Iesniegt fiziskās albumu kopijas LaMPA birojā, Sēlpils ielā 2C, darba dienās no 10-17:
  1. 22 CD kopijas katrai nominācijai
  2. aizpildot iesniegšanas anketu
  3. apmaksājot reģistrācijas maksu 25 EUR apmērā par katru nomināciju
  4. elektroniski uz epastu: nosūtot 3 iesniegtā ieraksta vizualizācijas (albuma vāks, bildes) un īsu video materiālu .mp4 vai .mov formātā
 2. Iesniegt elektroniski:
  1. izmantojot kādu no failu pārsūtīšanas serveriem, atsūtot ierakstus (wav formātā) uz epastu:
  2. aizpildot iesniegšanas anketu
  3. apmaksājot reģistrācijas maksu 25 EUR apmērā par katru nomināciju
  4. elektroniski uz epastu: nosūtot 3 iesniegtā ieraksta vizualizācijas (albuma vāks, bildes) un īsu video materiālu .mp4 vai .mov formātā


Arī šogad portālā Skaties.lv atvērta Zelta Mikrofons 2015 platforma, kurā tiks ievietoti visi iesniegtie ieraksti un video klipi, tāpēc nevajadzētu atlikt iesniegšanu uz noslēdzošo dienu. Tajā ikviens varēs izteikt viedokli par 2015. gadā radītajiem ierakstiem, uzzināt ko vairāk par iesniedzēju vai mākslinieku, bet mūziķiem būs iespēja tikt sadzirdētiem, aicināt savus atbalstītājus komentēt, diskutēt par ierakstam atbilstošāko kategoriju un citām aktualitātēm. Arī žūrija sekos līdzi iesniedzēju aktivitātēm portāla Skaties.lv Zelta Mikrofona platformā un ņems vērtā komentārus, kategoriju priekšlikumus, kā arī ieraksta prezentāciju platformā.

Balvu pasniegšanas ceremonijā tiks pasniegta tradicionālā balva par mūža ieguldījumu Latvijas mūzikas attīstībā, apkopojot Latvijas Izpildītāju un Producentu apvienības (LaIPA) datus, tiks noteikts radiostacijās visvairāk atskaņotais ieraksts jeb Radiohits, kā arī, tiks noteikta tirdzniecības parka ”Alfa” gada dziesma. 

Mūzikas ierakstu balvas Zelta Mikrofons 2015 nolikums, žūrijas sastāvs u.c. informācija publicēta mājaslapā www.zeltamikrofons.lv. Pirms ierakstu iesniegšanas LaMPA aicina rūpīgi iepazīties ar pasākuma nolikumu.

Papildus informācijai, lūdzam sazināties ar projekta administratori Līgu Markovu – , tel: 67409911, vai ar projekta koordinatori Gunitu Krastiņu – .

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!