Diriģents Andris Nelsons saņēmis Grammy balvu

Raksta attēls - Diriģents Andris Nelsons saņēmis Grammy balvu Attēlā: Andris Nelsons, Foto: Evija Trifanova, LETA

16.02.2016 / Parmuziku.lv

15. februāra vakarā ASV jau 58. reizi tika sadalītas mūzikas balvas Grammy. Kategorijā Labākais orķestra sniegums balvu saņēma latviešu diriģenta Andra Nelsona vadītais Bostonas Simfoniskā orķestra ieraksts "Shostakovich: Under Stalin's Shadow - Symphony No.10".

Albums tika ierakstīts 2015. gada aprīlī Bostonas Simfoniskajā koncertzālē un  31. jūlijā, uzsākot sadarbību ar ierakstu kompāniju "Deutsche Grammophon".  Šogad plānots izdodot vēl citus komponista Dmitrija Šostakoviča darbus, vēsta informācija diriģenta mājas lapā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!