DJ Monsta iekļuvis pasaules dīdžeju čempionāta “DMC Online” finālā!

Raksta attēls - DJ Monsta iekļuvis pasaules dīdžeju čempionāta “DMC Online” finālā! Publicitātes foto

19.05.2016 / Parmuziku.lv

Pirms neilga laika sociālajos un masu medijos izplatījās ziņa par pašmāju DJ Monsta piedalīšanos prestižajā pasaules dīdžeju čempionātā “DMC Online”. Cilvēki tika aicināti balsot par mūsu valsts pārstāvi un rezultātā latviešu interneta spēks atkal ir sevi pierādījis – Monsta izturējis gan pirmo, gan nākamās konkursa kārtas un nu jau iekļuvis čempionāta finālā!

Tagad DJ Monsta oficiāli ir viens no divpadsmit “DMC Online” finālistiem, jo arī pēc žūrijas vērtējuma izrādījies tā cienīgs. Fināla vajadzībām viņam līdz 7. jūnijam jāiesniedz sešas minūtes ilgs video, kurā tiktu atrādītas dažādas dīdžeja profesionālās spējas, un šo video izvērtēs tikai žūrija.

Esmu neizsakāmi priecīgs par šādu notikumu gaitu un vēlos pateikties visiem, kuri mani atbalstīja un par mani balsoja, jo skatītāju balsojumā ieņēmu trešo vietu. Tā kā biju iekļuvis TOP 10, nonācu nākamajās kārtās, kur vērtētāji bija jau profesionālas žūrijas dalībnieki un viņu balsojumā ieņēmu augsto otro vietu!

saka Monsta.

Skatītāju un žūrijas balsojuma rezultāti apskatāmi šeit. Kā zināms, lai piedalītos “DMC Online” čempionātā, Monstam bija jāiesniedz divas minūtes ilgs video, kurā tiktu parādīti galvenie triki, ar ko dīdžejs spēj brīvi operēt. Tas izskatījās šādi: 

“DMC” jeb britu remiksētās mūzikas izdevniecības “Disco Mix Club” rīkotie DJ čempionāti aizsākās tālajā 1985. gadā un kopš tā laika notiek katru gadu, pēdējos gados izmantojot arī online čempionāta iespējas internetā.

“Kopš sāku interesēties par skrečošanu un turntablism kultūru, “DMC” čempionāts vienmēr bijis kaut kas tāds, uz ko vēlējos tiekties,” saka Monsta. “Viens no sapņiem bija tajā piedalīties. Kopš čempionāts notiek arī internetā, iespēja piedalīties dota ikvienam. Tajā piedalās pasaules tehniskākie/virtuozākie dīdžeji un būt finālā nozīmē būt starp šā gada 12 labākajiem pasaules dīdžejiem! Ir piepildījies viens no maniem sapņiem, kas nozīmē, ka jāturpina sapņot un vēl mērķtiecīgāk strādāt, lai sapņi kļūtu par realitāti.”

Tagad atliek turēt īkšķus par Monstas uzvaru un tikmēr apmeklēt dažādo projektu koncertus ar viņa līdzdalību, kā arī, protams, dīdžejsetus. Tuvākie pasākumi: 21. maijā uzstāšanās kopā ar Laimu Jansoni un Tomu Poišu projektā “Tairi” Līvas Ciema svētkos Liepājā, 27. maijā DJ vakars lounge un jazz stilā kokteiļbārā “Star Lounge”, Rīgā un 28. maijā uzstāšanās Jūrmalas Kūrorta svētkos Horna dārzā.

DJ Monsta jeb Uldis Cīrulis ir pieredzes bagātākais Latvijas dīdžejs, elektronikas un vinila plašu skrečošanas mākslas jeb scratch stila meistars. Viņam patīk izaicināt mūsdienu tehnoloģiju izmantošanas iespējas mūzikas radīšanai “dzīvajā” un ierakstos. Monsta piedalās daudzos muzikālos projektos un viņš sadarbojies ar visdažādāko stilu mūziķiem no vācu nu-jazz meistara Renegades of Jazz un daudzpusīgākā latviešu saksofonista Denisa Paškeviča līdz pat Latvijas Radio korim un Latvijas Nacionālajam simfoniskajam orķestrim. 2014. gadā Monsta kļuva par Latvijas dīdžeju čempionāta “RedBullThre3Style” čempionu.

DJ Monsta jaunākais izaicinājums ir latviešu tradicionālās tautas mūzikas projekti. Viņš bieži muzicē kopā ar koklētāju Laimu Jansoni un runā, ka arī šī sadarbība nākotnē nesīs taustāmus muzikālos augļus.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!