Festivālā LMT Summer Sound ar autordziesmu programmu uzstāsies Justs

Raksta attēls - Festivālā LMT Summer Sound ar autordziesmu programmu uzstāsies Justs Publicitātes foto

21.06.2016 / Parmuziku.lv

Latvijas lielākais pludmales festivāls LMT Summer Sound noslēdz galvenās skatuves muzikālās programmas papildinājumus ar Justa izziņošanu un jauniem vārdiem “Red Bull Tour Bus” skatuves mākslinieku rindās.

Justs ir pašmāju mākslinieks, kura vārds plašākai sabiedrībai kļuva zināms LTV jauno izpildītāju konkursā “Supernova”. Ar kompozīciju “Heartbeat” Justs izcīnija iespēju pārstāvēt Latviju Eirovīzijas dziesmu konkursā Stokholmā un finālā ierindojās 15. vietā. Maijā mūziķis izdeva savu pirmo singlu latviešu valodā “Ko tu dari?”, kā arī EP albumu “To Be Heard”, kuru iespējams noklausīties straumēšanas servisos Soundcloud, Spotify un iTunes. Jūnijā izdots arī dziesmas “Ko tu dari?” videoklips. Festivālā LMT Summer Sound Justs uzstāsies ar 45 minūšu ilgu savu autordziesmu programmu.

 

 

Savukārt Red Bull Tour Bus skatuves māksliniekiem piebiedrojas Krievijas indie mūzikas jaunums “Milk”, pašmāju apvienības The Highlights, Northern C un mūziķis Chris Noah.

Uz Red Bull Tour Busskatuves kāps arī jaunā, harizmātiskā dziedātāja PYØR (Taronuhi Hačjana), kuras debijas singls “Broke My Rules” nupat ieguvis Spotify atskaņošanas sarakstu redaktoru uzmanību un piecu dienu laikā kopš dziesmas ievietošanas straumēšanas servisā Spotify sasniedzis teju 60 tūkstošus klausījumu. Dziesma atrodama “Spotify Fresh finds” un “Spotify Fresh finds: Hiptronix” atskaņošanas sarakstos. Radio dīdžejs Toms Grēviņš “Broke My Rules” nodēvējis par, iespējams, svarīgāko singlu latviešu mūzikā 2016.gadā.

 

 

Jau iepriekš ziņots, ka festivāla jaunumu, Red Bull Tour Bus” skatuvi, šogad piedāvās grupa Carnival Youth, un uz tās kāps kā paši Carnival Youth, tā arī grupas atlasīti mūziķi un apvienības, tostarp Colours Of Bubbles (LT), Würffel (EE), How Town (LV/BE), Kashuks, Ezeri, Howling Owl, Kasetes un Boys will be Boys.

 

Festivāls LMT Summer Sound šogad norisināsies 29. un 30.jūlijā Liepājas pludmalē. Galveno mākslinieku vidū būs britu alternatīvās indie mūzikas mākslinieks King Charles, Beļģijas elektroniskās mūzikas spožākais jaunums Lost Frequencies, duets Milky Chance no Vācijas un ukraiņu roka leģenda Okean Elzy. Latvijas mūziķu vidū Carnival Youth, Rīgas Modes, Dagamba, Bermudu Divstūris, pašmāju hiphopa leģenda Ozols, jaunais un aktuālais hiphopa mākslinieks Reiks, rokgrupa Dzelzs Vilks, Laika Suns, Linga, kā arī Intars Busulis, Aija Andrejeva, Gain Fast un citi. Ar īpašu apvienošanās koncertu ekskluzīvi festivālā LMT Summer Sound uzstāsies grupa TāTāTā, kurai šis būs pirmais koncerts kopš grupas darbības pārtraukuma 2010. gadā.

 

Festivāla biļetes pieejamas visās “Biļešu Serviss” kasēs Latvijā un internetā. Šobrīd 2 dienu biļetes cena 33 EUR (ar telts vietu 40 EUR). Savukārt liepājniekiem līdz 1.jūlijam pieejama īpaša atlaide “Biļešu Serviss” Liepājas kasēs.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!