Kid Cudi - Speedin' Bullet 2 Heaven

Raksta attēls - Kid Cudi - Speedin' Bullet 2 Heaven Ekrānšāviņš no Youtube

29.12.2015 / Alise Pabērza

Amerikāņu repera pārsteidzošais grunge stilā ieturētais albums.

Daudziem Kid Cudi mūzikas klausītājiem albums Speedin' Bullet 2 Heaven ir bijis liels pārsteigums. Kid Cudi vienmēr ir bijis eksperimentētājs, bet šķiet, ka ko šādu neviens īsti nebija gaidījis. Ir zināmi daudzi gadījumi, kad hiphopa mākslinieki pievēršas kāda cita veida muzikālajām izpausmēm, bet šķiet, ka nav bieži dzirdēts, ka reperis pēkšņi izdod albumu, kurš vairāk izklausās pēc deviņdesmito gadu grunge muzikālajās tradīcijās ieturēta ieraksta. 

Kad pirmais pārsteigums par dzirdēto ir garām, tad var sākt izvērtēt šo albumu mazliet padziļinātāk. Kid Cudi vienmēr ir bijis liels grupas Nirvana fans un tās arī ir pirmās asociācijas ar šo albumu - kaut kas no Nirvanas, kaut kas no Kid Cudi. Tomēr jāteic, ka pat pēc trešās noklausīšanās reizes, īsti nevar saprast - klausīties vēl vai slēgt ārā. Jo ir kaut kas, kas šajā albumā uzrunā un pat pievelk, bet ir lietas, kas mazliet traucē. Iespējams, ka tā ir pārlieku tīrā Kid Cudi balss uz tās it kā netīri veidotās mūzikas. Iespējams, ka vienkārši zemapziņā joprojām nav iespējams apvienot Kid Cudi un viņa līdzšinējos darbus (piemēram, viņa 2010. gada hitu Erase me) ar šo albumu. Viennozīmīgi - interesanti, interesanti. Un vēl jo interesantāk, kas būs nākamais ar ko šis jaunskungs mūs pārsteigs. 

Kam patiks: tiem, kuriem patīk atsevišķu mūziķu eksperimenti mūzikā, kā arī grunge mūzikas faniem. 

 

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!