Saksofonistam Kārlim Auziņam iznācis albums “Images in Regard of The Central Reference System”

Raksta attēls - Saksofonistam Kārlim Auziņam iznācis albums “Images in Regard of The Central Reference System” Foto:Rihards Gēcis

06.05.2016 / Aiga Leitholde

3. maijā izdotais albums “ Images in Regard of The Central Reference System” ir saksofonista Kārļa Auziņa pirmais albums kā grupas līderim.

Albumā ir 8 orģinālkompozīcijas, kuru pamatā ir Amerikas un Eiropas džeza mūzikas tradīcijas, latviešu un citu tautu mūzika un mūsdienu klasiskās mūzikas tradīcijas, kopā veidojot skaņu ainavas – abstraktas, meditatīvas.

Man mūzika nozīmē vairāk par fizisko pieredzi. Tā  ir fenomens, kas eksistē ārpus laika un mums pazīstamās 3D pasaules. Mūzika ir garīgs ceļojums un pilnības, patiesības sajūta. Vēlos, lai klausītājs sajustu, cik ļoti viss ir savā starpā saistīts un gūtu mieru no šīs atziņas.

saka Kārlis Auziņš.  

Albums “Images in Regard of The Central Reference System”  ierakstīts ar “Karlis Auzins Quartet”, kuru veido pianists Artūrs Tuzniks (Artur Tuźnik), kontrabasists Joels Illerhags (Joel Illerhag) un bundzinieks Jākobs Hojers (Jakob Høyer).

Saksofonists Kārlis Auziņš ieguvis bakalaura grādu prestižajā Amsterdamas konservatorijā, šobrīd gatavojas iegūt maģistra grādu Kopenhāgenas ritmiskās mūzikas konservatorijā. Kārlis ir muzicējis neskaitāmos sastāvos Amsterdamā, Latvijā un Dānijā ar kuriem koncertējis un ierakstījies visā Eiropā.

Kā līderis un kā līdz-vadītājs Kārlis šobrīd aktīvi darbojas tādos sastāvos kā “Illerhag/Auzins duo”, “Auzins/Macats/Arutyunyan trio”, “Mount Meander” un “Karlis Auzins Quartet”. Grupas “Mount Meander” debijas albūms, kas tiks izdots 2016. gada jūnijā izdevniecībā “Cleanfeed”,vienā no vadošākajām izdevniecībām improvizētās mūzikas žanrā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!