Izsludināts "JZ MICROPHONES” izpildītāju - komponistu konkurss

Raksta attēls - Izsludināts "JZ MICROPHONES” izpildītāju - komponistu konkurss Foto: pixabay.com/ CC0 Public Domain

13.06.2016 / Parmuziku.lv

Konkursam pieteikties aicināti komponisti, kas paši savu mūziku arī izpilda. Pieteikumi tiek gaidīti līdz 20. augustam, ziņo konkursa organizatori “Naked Music Agency”.

Konkursa idejas autore MsElita uzsver: “Konkursa mērķis ir veicināt mūzikas radīšanu, tās svaigas devas došanu. Mūziķus var salīdzināt ar sēklām. Šobrīd zeme ir pārāk cieta. Ar jūsu palīdzību mēs gribētu šo zemi paretināt un ļaut izdīgt asniem, kas ar laiku kļūs par brīnumiem. Šis konkurss ir svētki, kurā mēs gribam mūziķiem pateikt paldies par sajūtām un drosmi uzkāpt uz skatuves.”

 

Izpildītāju - komponistu konkurss noritēs divās kārtās. Pirmajā, atlases kārtā dalībniekiem jāiesūta īss informācijas apraksts par sevi, trīs augstas izšķirtspējas forogrāfijas, viens labas kvalitātes audio ieraksts pēc noteiktā repertuāra, viens labas kvalitātes video ieraksts pēc noteiktā repertuāra. Viss iepriekš minētais jānosūta uz . Iesūtītos pieteikumus izvērtēs kompetenta žūrija, kas augstāko vērtējumu ieguvējus aicinās piedalīties otrajā kārtā – finālā.

 

Šobrīd varam paziņot, ka žūriju pārstāvēs tādi sabiedrībā zināmi cilvēki kā- Īrijas mākslinieks James O’ Brien, kurš kā aģents strādājis ar māksliniekiem: Naimee Coleman, Skindive un The Wilde Oscars. Viņa aģentūra organizē tūres tādām grupām kā: “The Frames” un “Revelino”, un “The Reckless Pedestrians”. Strādājis arī ar grupu “U2” un “The Cranberries”. Viņš ir “The Managers Forum of Ireland” un “The Irish Music Board” dibinātājs.

 

No Latvijas  žūriju pārstāvēs- Horens Stalbe, kurš pazīstams kā dīdžejs, daivinga speciālists un mūziķis, kā arī kompetentais uzņēmuma“JZ MICROPHONES” pārstāvis- Filips Rajevskis.

 

Vēl divus žūrijas pārstāvjus pagaidām turam noslēpumā un izziņosim līdz dalībnieku pieteikumu saņemšanas termiņa beigām 20.augustā!

 

Grand Prix balvas „JZ MICROPHONES” ieguvējam tiks piedāvāta iespēja ierakstīt 24 stundu skaņu ierakstu studijā „Sound Division”. Konkursa žūriju pārstāvēs eksperti no dažādām valstīm. Tas dos iespēju jaunajiem mūziķiem popularizēt savu daiļradi Eiropas līmenī.

Starptautiskais Jauno Izpildītāju konkurss “JZ Microphones” notiks 16. Septembrī, Rīgā, muzikāli izklaidējošā klubā “ 9 VILNIS”.

 

Konkursa nolikums- http://ejuz.lv/95m

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!